imglogosolosystemsblack

Amidus

Interneto svetainė, stiliaus vadovas

Apie projektą

Užsakovas

Lietuviško kapitalo IT įmonė besispecializuojanti išskirtinai Microsoft produktų diegimo, vystymo bei priežiūros srityse.

 

Užduotis

Visiškas įmonės stiliaus ir pozicionavimo strategijos atnaujinimas atsižvelgiant į įmonės veiklos sritį bei dabartinę rinkos situaciją.

 

Sprendimas

Mes sukūrėme naują įmonės pozicionavimo strategiją atsižvelgiant į jos veikos specifiką. Sukūrėme logotipą bei stiliaus vadovą siekiant vientisai įgyvendinti visą įmonės grafinio identiteto filosofiją.

Taip pat sukūrėme interneto svetainę tesenčią naują požiūrį į save bei atitinkačią naujai suformuotus grafinius standartus.

 

Įgyvendinimo laikotarpis

2016 m. rugsėjis

Idėja

Žvilgsnis giliau

Užduotis visiškai aiški – suformuoti aiškią, įsimintiną ir nedviprasmišką žinutę potencialiam klientui apie įmonės vykdomą veiklą pabrėžiant stipriausias puses ir tuo pačiu išskiriant iš kitų konkurentų.

Pirmiausia mes pabandėme išsiaiškinti visas stipriausias užsakovo puses kuriomis galima drąsiai girtis savo klientams. Tai labai svarbu siekiant apsibrėžto rezultato – kaip Amidus matys potencialūs klientai. Labai svarbu, kad tai būtų tiesa o ne pramanyti ar “datempti” privalumai.

Taigi mes uždavėme keletą klausimu ir gavę bei išanalizavę atsakymus, apibendrinome juos sukūrdami vieną žodį, kuris turėtų atsirasti Amidus potencialių klientų galvose.

Koks tai žodis?

Jis tapo aiškus, kai suformulavome teiginius pagal gautus atsakymus. Kadangi visa rinkodarinė medžiaga buvo ruošiama anglų kalba, nes taip pageidavo Užsakovas, tai mes teiginius taip pat pateikiame anglų kalba:

  • A person who is very skilled in a particular field or activity (expert);
  • Wonderful, excellent, superb, outstanding;
  • A help feature of a software package that automates complex tasks by asking the user a series of easy-to-answer questions;
  • A man who has magical powers.

Atsakymas – Wizard

 

Žodis Wizard yra naudojamas ir tiesiogiai Microsoft korporacijos. Taip yra vadinamas Windows operacinės sistemos pagalbininkas, kuris padeda vartotojui atliekant nesudėtingus veiksmus įveikti labiau kompleksines užduotis.

Taigi šis žodis puikiai tiko apibendrinti viską ką daro Amidus ir kas jie tokie yra. Pasinaudodami šiuo žodžiu mes sukūrėme įmonės šūkį bei logotipą. Kaip matote aukščiau pateiktose nuotraukose, logotipe yra vaizduojamas būrtininkas (Wizard), kuris padeda išspresti visas su Microsoft produktais kylančias problemas bei įgyvendinti visus iššūkius.

Logotipe panaudojome nemažai ryškių spalvų dėl kelių priežasčių:

  • Siekiant parodyti atliekamų paslaugų kompleksiškumą;
  • Siekiant labiau atkreipti dėmesį į save;
  • Siekiant išlaikyti vientisumą tarp grafikos ir teorijos. Vistik magija yra spalvota kaip ir mūsų gyvenimas bei visi jame kylantys iššūkiai.
Rezultatas

Aiški vizualika ir įtaigi žinutė

For enterprises operating in the fierce competitive conditions, it is essential to improve and optimize their business processes continuously.

We are AMIDUS – wizards (experts) at developing IT solutions for business built on Microsoft and other “know-how” platforms.

Taking into consideration customer’s sphere of activity and its specificity, we are implementing IT solutions that turns business information into powerful insights, that help companies achieve their goals in the most effective way.

We quickly and flexibly transform technically complex processes into working tools, conveniently operated by every employee in any company.

We are driven by showing customers the magic – turning their complex into our simple!

 

Share