imglogosolosystemsblack

UniQoin

Interneto platforma, mobili aplikacija

Apie projektą

Užsakovas

Užsienio kapitalo įmonė siekianti įgyvendinti socialinės e-komercijos projektą pasauliniu mastu.

 

Užduotis

Sukūrti web sprendimą, kuris paprastai ir patogiai leistų klientams kelti ir žiūrėti reklamas ir taip pat už reklamos žiūrėjimą gautų pinigus!

Taip Jūs visiškai teisūs. Už tai, kad Jūs peržiūrite reklamą gaunate pinigų – argi tai nėra puiku!

Sistema veikia, iš pirmo žvilgsnio, paprastu principu. Vartotojas, kuris įkelia reklamą į sistemą numato sau priimtiną biudžetą, kokį nori skirti už vieną reklamos peržiūrą. Vartotojas, kuris peržiūri tą reklamą, gauna numatytus pinigus. Rezultatas tenkina abi vartotojų grupes. Tie kas įkelia reklamą yra garantuoti, kad kiekvienas investuotas centas nenuėjo veltui ir kiekvieną kartą mokėdamas pinigus jis žino, kad reklama buvo peržiūrėta. Tuo tarpu tie kas žiūri reklamas, turi puikią galimybę užsidirbti papildomų pajamų, kurias gali išleisti platformos partnerių parduotuvėse.

Be abejo, tai tik labai koncentruotas apibendrintas sistemos veikimo principas. Realybėje visos vartotojų grupės gauna kurkas daugiau galimybių bei visą reikiamą funkcionalumą įgyvendinti savo tikslams.

 

Sprendimas

Šiam tikslui buvo sukūrta interneto platforma, mobili aplikacija veikianti IOS, Android bei WindowsPhone operacinėse sistemose, taip pat pristatomasis platformos puslapis (“Landing Page”).

Pasirinkta smagi grafinė išraiška orientuojantis į svarbiausią vartotojų grupę – 16-26 metų amžiaus jaunimą.

 

Įgyvendinimo laikotarpis

2015 m. kovas-lapkritis

Grafika

Išskirtinis dėmesys detalėms

Kūrdami sistemą didelį dėmesį skyrėme įvairioms grafinėms detalėms tokioms kaip ikonos, fono grafika, spalvų paletė ir pan.

Pagrindinis to tikslas buvo suformuoti vartotojo aliuziją, kad tai yra labai paprasta ir intuityvi sistema kurią lygiai taip pat paprasta naudoti tiek stacionariu kompiuteriu tiek ir plančete.

Share