imglogosolosystemsblack

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Interneto svetainė, stiliaus vadovas

Apie projektą

Užsakovas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra atstovauti verslo interesams valstybės bei regioninės valdžios institucijose ir teikti verslo įmonėms reikalingas paslaugas.

 

Užduotis

Atnaujinti organizacijos grafinį įdentitetą siekiant formuoti patrauklų bei šiolaikišką įvaizdį dabartinių bei potencialių narių akyse. Taip pat išplėsti organizacijos interneto svetainės funkcionalumą, kuris atitiktų dabartinius poreikius – teikti profesionales paslaugas greitai ir patogiai.

 

Sprendimas

Svarbiausias uždavinys buvo suteikti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams šiuolaikinį įvaizdį, kuris leistų esamiems bei būsimiems nariams formuoti inovatyvios, atviros bei profesionalios ir kompetetingos organizacijos įvaizdį.

Taip pat nuspręsta minimaliai atnaujinti organizacijos logotipą kompozicijos bei koloristikos aspektais siekiant jį maksimaliai integruoti į naujai sukūrtą stiliaus vadovą.

 

Įgyvendinimo laikotarpis

2016 m. birželis-lapkritis

Stiliaus vadovas

Naujas požiūris

Kuriant stiliaus vadovą atsižvelgėme ir įvertinome svarbiausias veiklos sritis, kurioms naujojo stiliaus vadovo elementai darytų dudžiausią įtaka formuojant bendrą organizacijos įvaizdį.

Taigi patys svarbiausi elementai mums padiktavo tam tikras kompozicijos taisykles, kuriomis vadovaujanti buvo kuriamas organizacijos stiliaus vadovas. Kadangi tai didelės apimties darbas, apsibrėžti kertines taisykles dar proceso pradžioje, buvo begalo svarbu. Taip buvo išlaikytas viso stiliaus vadovo grafinės išraiškos vientisumas.

Interneto svetainė

Pagrindinė platforma

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nusprendė praktiškai visas teikiamas paslaugas perkelti į interneto svetainę. Tai reiškia, kad ji tapo pagrindine platforma vykdyti visas svarbiausias organizacijos funkcijas. Dėl šios priežasties buvo stipriai išplėstas svetainės funkcionalumas bei sukūrtas šiuolaikiškas grafinis dizainas.

Taigi siekiant įgyvendinti Užsakovo pageidavimus pilna apimtimi buvo sukūrta daugiau kaip 60 maketų su detaliu funkcijų aprašymu bei aprašytais tarpusavio ryšiais.

Share